HABIT Serena Sula: Së shpejti do shkoj në Dubai, më ka kërkuar një sheik – AlpeGossip
HABIT Serena Sula: Së shpejti do shkoj në Dubai, më ka kërkuar një sheik

HABIT Serena Sula: Së shpejti do shkoj në Dubai, më ka kërkuar një sheik

Serena Sula ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ku mes të tjerash foli dhe për jetën private. Ajo tregoi se i ka shkruar një sheik dhe se i ka kërkuar të shkojë në Dubai.

Serena Sula: Së shpejti do shkoj në Dubai, më ka kërkuar

Serena tha se këto kohë ka qenë e zënë me muzikën, por do ta pranojë ftesën.

Serena Sula: Së shpejti do shkoj në Dubai, më ka kërkuar

“Më ka shkruar një sheik, është person publik, njihet në Instagram, është nga Dubai. Më kishte ndjekur në Tik Tok gjithë kohës, bashkë familjen dhe më ka çmendur. Do të presë biletën që të shkoj në Dubai. Për momentin kam qenë duke u marrë me muzikën, por do ta pranoj, si jo mos ta pranoj. Unë mendova që të vijë ai këtu. Ai tha ose do vish ti këtu ose do vij unë atje. Është fiksuar! Do ta takoj dhe me familjen, unë gjithë me kë jam njohur, i kam prezantuar dhe me familjen. Të jetë në dijeni familja me kë person jam. Mua më pëlqen shumë, kemi komunikuar, është tipi im”, tregoi ajo.

Serena Sula: Së shpejti do shkoj në Dubai, më ka kërkuar

Serena Sula: Së shpejti do shkoj në Dubai, më ka kërkuar