“QESHIM ME K**LLIQET TUAJA, U BËTË MILIONIERA ME ERMALIN”/ Bes Kallaku i kthehet keq komentuesit (FOTO)) – AlpeGossip
“QESHIM ME K**LLIQET TUAJA, U BËTË MILIONIERA ME ERMALIN”/ Bes Kallaku i kthehet keq komentuesit (FOTO))

“QESHIM ME K**LLIQET TUAJA, U BËTË MILIONIERA ME ERMALIN”/ Bes Kallaku i kthehet keq komentuesit (FOTO))

Bes Kallaku së shpejti do të realizojë një film. Pas Ermal Mamaqit duket se aktori i humorit është frymëzuar për të krijuar një produksion të vetin. Por, ndërsa ka dhënë lajmin e mirë, një nga ndjekësit nuk e ka mirëpritur dhe i shkruan:

“I keni rënë lapsit ju me shqiptarët që qeshim me ka*lliqet tuaja dhe të Ermalit. U bot milionera me injorancën tonë. Ju lumtë, i fusni një film pa lidhje leku letër. Qr shenjat e kiametit”- shkruan komentuesi në postimin e Bes Kallakut.

Por, edhe Bes Kallaku nuk ja ka lënë mangut një përgjigje:

“Nuk ke faj vllai, fiks shenjat e kiametit. Kur lexo komente dhe arsyetime si ky i yti me vjen t’i them zotit, – Gjatë e ke çu… mbylle me kaq.”