”MË MIRË PA BURRË SESA…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
”MË MIRË PA BURRË SESA…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at

”MË MIRË PA BURRË SESA…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Luana Vjollca dy ditë më parë postoi një foto tepër seksi teksa festonte 1 milion ndjekës në Instagram. Teksa pjesa më e madhe e komentuesëve  e kanë komplimentuar për dukjen, njëra nuk është dhe aq e sigurt për bukurinë e Luanës.

Ermal Mamaqi postoi në Instagramin e tij një foto me Amin dhe e kishte shoqëruar me një përshkrim ku pyeste ndjekësit: Më mirë një burrë me lek apo një që të bën të qeshësh?

Nga të gjithë komentet që i përgjigjeshin për pyetjen, njëri ka dhënë një koment ndryshe nga të tjerët…

Rudina Dembacaj ka postuar një foto ku duket tepër e bukur me makijazh. Teksa shumë nga komentuesit e kanë komplimentuar, një ndjekëse ka patur një këshillë për ti dhënë… /AlpeGossip.al