E NDIHMOI NË KONCERT/ Aurela Gaçe falenderon publikisht fansen (FOTO) – AlpeGossip
E NDIHMOI NË KONCERT/ Aurela Gaçe falenderon publikisht fansen (FOTO)

E NDIHMOI NË KONCERT/ Aurela Gaçe falenderon publikisht fansen (FOTO)

Aurela Gaçe është padyshim një ndër këngëtaret më të dashura e më të pëlqyera nga publiku.

Gjatë një koncerti të mbajtur në Sarandë, një nga fanset e saj e ka ndihmuar këngëtaren pas një problemi të vogël me veshjen.

Pas kësaj Aurela ka vendosur që me anë të një postimi në Instastory, ta falenderojë publikisht fansen, teksa shprehet se i dha buzëqeshje dhe dashuri.

“Nuk e di cila ishte kjo zonjë që më ndihmoi, por di që bashkë me miken e saj na dha buzëqeshje dhe dashuri”, shkruan Aurela.