KËRCIM, SHUMË SHAMPANJË DHE SELFIE…/ Në brendësi të after-party me yjet pas Oscars 2020 – AlpeGossip
KËRCIM, SHUMË SHAMPANJË DHE SELFIE…/ Në brendësi të after-party me yjet pas Oscars 2020

KËRCIM, SHUMË SHAMPANJË DHE SELFIE…/ Në brendësi të after-party me yjet pas Oscars 2020

Pas një seri shfaqjesh marramendëse në tapetin e kuq, sapo yjet hynë në festën e 26-të vjetore Vanity Fair Oscar në Qendrën Wallis Annenberg për Artet Performuese ata vijuan të ishin më në atmosferë se kurrë.

Shumë shampanjë, selfie në shoqërinë e njëri-tjetrit, vallëzime dhe hamburger, kështu ishin duke festuar yjet e Oscars 2020.

Më poshtë ALPEgossip.al ju sjell disa nga fotot e after-party: