BLEONA GUXON SËRISH NË “OSCARS”/ Ky është fustani që ia tregoi… të gjitha – AlpeGossip
BLEONA GUXON SËRISH NË “OSCARS”/ Ky është fustani që ia tregoi… të gjitha

BLEONA GUXON SËRISH NË “OSCARS”/ Ky është fustani që ia tregoi… të gjitha

Bleona Qereti ka qenë pjesë në ceremoninë e çmimeve “Oscar”. Mori vëmendje nga të gjithë me fustanin e saj dhe kjo jo vetëm sepse shkëlqendte deri në detaj. por edhe se ishte një zgjedhje e guximshme, që në fakt nuk na habit aspak!

Njësoj si dy vite më parë Bleona ka veshur një fustan transparent që i nxjerr tërësisht në pah format e saj të lakuara.

Epo mesa duket Bleona ka shumë guxim dhe këtë na i ka vërtetuar sidmos me veshjet e saj në evenimente të tilla, kaq të rëndësishme. ALPEgossip.al