"ME MU MOS U MERR SE.../ Plas keq mes Ermal Mamaqit dhe Rezart Velshnjes - AlpeGossip
“ME MU MOS U MERR SE…/ Plas keq mes Ermal Mamaqit dhe Rezart Velshnjes

“ME MU MOS U MERR SE…/ Plas keq mes Ermal Mamaqit dhe Rezart Velshnjes

Aktori i njohur Rezart Veleshnja poston shpesh video, ku shkëmben batuta me mikun dhe kolegun e tij, Ermal Mamaqin. Nëpërmjet ‘kërcënimit’, Rezart Veleshnja nuk i le pas ngacmimet ndaj kolegut të tij, edhe në distancë.

“Po të them edhe njëherë, me mu mos u merr. Kaq po të them Ermal Mamaqi. Se unë plako, una ta…,”- është shprehur Veleshnja në videon e postuar, ndërsa ka treguar një tabelë në rrugën që po përshkonte, emrin e fshatit Rrasë.