PAS NDARJES NGA ARIANA GRANDE/ Pete Davidson nën shoqërinë e një vajze misterioze – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA ARIANA GRANDE/ Pete Davidson nën shoqërinë e një vajze misterioze

PAS NDARJES NGA ARIANA GRANDE/ Pete Davidson nën shoqërinë e një vajze misterioze

Pete Davidson u zbulua në një hotel në Miami me një vajzë misterioze të shtunën.

Komediani duket se ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga këngëtarja Ariana Grande dhe mesazhit vetëvrasës në një postim në Instagram.

TMZ raporton se Pete u pa me një zeshkaneje gjatë drekës në pishinën e hotelit Mandarin Oriental.

Media raporton se Davidson dukej i lumtur nën shoqërinë e saj, por është e paqartë nëse e ka vetëm mike apo diçka më shumë.

Vetëm dy javë më parë ai bëri një postim shqetësues në Instagram ku tha se nuk donte të jetonte më. Kjo erdhi pas ndarjes nga e fejuara Ariana Grande.