“MODELET CROP-TOP”/ Njihuni me Vip-et shqiptare qe nuk i shpëtuan këtij stili: Nga Luana Vjollca tek…(FOTO) – AlpeGossip
“MODELET CROP-TOP”/ Njihuni me Vip-et shqiptare qe nuk i shpëtuan këtij stili: Nga Luana Vjollca tek…(FOTO)

“MODELET CROP-TOP”/ Njihuni me Vip-et shqiptare qe nuk i shpëtuan këtij stili: Nga Luana Vjollca tek…(FOTO)

Trendi  që bëri “namin”në këtë sezon ishin modelet Crop-Top.

Këto modele  ishin të pranishme edhe vite më parë por ishin vetëm një ekskluzivitet që u takonte adoleshentëve. Mirëpo këtë sezon ky stil  ka pasur një njohje  të zgjeruar duke u futur edhe në kodin e veshjeve më elegante dhe glamur.

Nuk ka femër që nuk ka të paktën një crop top në gardërobën e saj.

Sekreti  i këtij stili qëndron tek kombinimi i tyre me funde dhe pantallona me bel lartë.

Shumë prej femrave të showbizit nuk i rezistuan këtij tundimi.
Redaksia e AlpeNews.al ju tregon disa nga  modelet crop-top që kanë zgjedhur bukuroshet e ekranit shqiptar.

Marina Vjollca

Luana Vjollca

Kida

Aulona Musta

Lori Hoxha

Aurela Hoxha

Përgatiti:AlpeNews.al