KREJTËSISHT NDRYSHE/ Lori Hoxha shkëlqen me look-un, detaji i veçantë… gërsheti – AlpeGossip
KREJTËSISHT NDRYSHE/ Lori Hoxha shkëlqen me look-un, detaji i veçantë… gërsheti

KREJTËSISHT NDRYSHE/ Lori Hoxha shkëlqen me look-un, detaji i veçantë… gërsheti

Lori Hoxha, trashëgimtarja e “Top Chanel” dhe një nga blogeret më të njohura na habiti të gjithëve me veprimin e saj një ditë më parë. Ajo mbylli llogarinë e saj në Instagram, por për fat të mirë kjo nuk zgjati shumë, pasi u rikthye sërish.

Po e rihapi llogarinë e saj në Instagram dhe madje me një look të ri… Të jetë kjo vallë arsyeja që Lori u largua për pak kohë? Epo gjithë ai gërshet na bind, madje e ka shndërruar blogeren në një yll.

Mikesha e saj Sonela ka publikuar një foto me Lorin, dhe jo vetëm flokët por edhe veshja është kaq ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim. “Energjia e saj është e bukur” shkruan Sonela. Epo ajo e gjitha e bukur… ALPEgossip.al