JAVA E MODËS NË LONDËR/ E gjithë familja Beckham shfaqet në SFILATË për të mbështetur Victorian (FOTO) – AlpeGossip
JAVA E MODËS NË LONDËR/ E gjithë familja Beckham shfaqet në SFILATË për të mbështetur Victorian (FOTO)

JAVA E MODËS NË LONDËR/ E gjithë familja Beckham shfaqet në SFILATË për të mbështetur Victorian (FOTO)

“Po mendoja se çfarë duan vajzat” u shpreh Victoria ditën e djeshme në shfaqjen e saj para audiencës ditën e djeshme në javën e modës në Londër e cila sapo ka nisur.

Sigurisht që ajo pyeti se çfarë ato dëshironin të blinin, por pyetja tjetër që lind është: Po Viktoria çfarë dëshiron?

Epo ajo çfarë viktoria kërkonte gjendej në rreshtin e parë , e bëhej fjalë për familjen e saj.

Të gjithë ishin aty për ta mbështetur duke filluar nga 7 vjeçari Harper Seven Beckham me stilin e veçantë të flokëve me baluke me bashkëshortin David Beckham.

për të vazhduar me 19 vjeçarin Brooklyn Beckham me një stil tepër të veçantë në të veshur së bashku me bukuroshe Hana Cross e cila është e dashura aktuale e tij.

Një familje e madhe dhe e mrekullushme e cila me prezencën e saj i jep motivim një prej ikonave botërore të modës e një prej biznesmeneve të sukseshme e cila si çdo qenie njerëzore ka nevojë për mbështetje.

Dhe familja e saj ishte aty, për të !

Përgatiti: AlpeNews.al