Pas dy muajsh të ndarë/ Aktorët e njohur turk kthehen në krahët e njëri-tjetrit (FOTO) – AlpeGossip
Pas dy muajsh të ndarë/ Aktorët e njohur turk kthehen në krahët e njëri-tjetrit (FOTO)

Pas dy muajsh të ndarë/ Aktorët e njohur turk kthehen në krahët e njëri-tjetrit (FOTO)

Ndarjet kanë qenë të shumta në showbizin turk në këtë periudhë. Edhe pse po përflitet për një ribashkim të Asli Enver dhe Murat Boz asgjë nuk është zyrtare. Megjithatë, dy aktorë të tjerë kanë bërë paqe mes tyre.

Pas dy muajsh të ndarë, Burak Deniz dhe Busra Develi janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit. Çifti u nda për shkak të xhelozisë por tashmë duket se çdo konflikt mes tyre është lënë pas.
Ata janë fotografuar së bashku tek shihnin një shfaqje teatrale.