Nuses i merr flakë fustani/ Videoja e dasmës shqiptare bëhet virale – AlpeGossip
Nuses i merr flakë fustani/ Videoja e dasmës shqiptare bëhet virale

Nuses i merr flakë fustani/ Videoja e dasmës shqiptare bëhet virale

Një incident është shënuar në një dasëm shqiptare.

Në momentin kur nusja dhe dhëndri hyjnë në lokal ndizen fishekzjarre.

Nga videoja e postuar në rrjetet sociale duket se një shkëndijë e këtyre fishekzjarreve bie në fustanin madhështor të nuses.

Fillimisht ajo nuk e sheh por mesa duket janë dasmorët që e lajmërojnë dhe menjëherë ndërhyjnë të shuajnë flakët që po përparonin me shpejtësi.

Ndërhyrja e dasmorëve parandaloi tragjedinë e vërtetë

U kall Nusja 🔥🔥🔥🔥😳😳😳

Posted by Kosova Internacional on Sunday, August 12, 2018