POZA VIRALE/ Mania e këngëtareve shqiptare të tregojnë gishtin e MESIT: Nga Enca tek… (FOTO) – AlpeGossip
POZA VIRALE/ Mania e këngëtareve shqiptare të tregojnë gishtin e MESIT: Nga Enca tek… (FOTO)

POZA VIRALE/ Mania e këngëtareve shqiptare të tregojnë gishtin e MESIT: Nga Enca tek… (FOTO)

Me sa duket është kthyer në  një trend të ri të pozosh duke treguar gishtin e mesit. Kjo pozë është bërë virale jo vetëm në showbizin e huaj por së fundmi edhe atë shqiptar.

Nëse mendoni se vetëm meshkujt e bëjnë këtë gjest ju themi se keni gabim. Janë të shumta femrat e showbizit shqiptar të cilat kanë treguar gishtin e mesit në rrjetet sociale.

Këto poza tani kanë mbërthyer gjithë vëmendjen e ndjekësve në instagram por se kujt ja tregojnë këtë gjest bukuroshet tona nuk e dimë…

Megjithatë duhet ta pranojmë se pozat janë shumë seksi dhe provokuese.

Era Istrefi

Tayna

Rina

Dua Lipa

Enca

Morena Taraku

Bebe Rexha

Përgatiti:AlpeNews.al