Rudina e bën sërish! GAFA e kësaj radhe me siguri do t’ju shkrijë së qeshuri (VIDEO) – AlpeGossip
Rudina e bën sërish! GAFA e kësaj radhe me siguri do t’ju shkrijë së qeshuri (VIDEO)

Rudina e bën sërish! GAFA e kësaj radhe me siguri do t’ju shkrijë së qeshuri (VIDEO)

Rudina Magjistari është një personazh i dashur për publikun shqiptar.
Shpeshherë moderatorja kthehet në qendër të vëmendjes për shkak të disa lapsuse që bën në transmetime live.

Së fundmi, Rudina ka bërë një gafë, ndoshta të nxituar, por dhe pa ndonjë rëndësi të madhe, por që është mjaft pikante.

Ajo kishte të ftuar gruan e moderatorit të njohur Salsano Rrapi dhe ky i fundit i ka bërë një suprizë, një video.

Mirëpo, video është e regjistruar më parë, por Rudina harron dhe e përshëndet sikur të ishte live.

Ky moment nuk ka kaluar pa u kapur nga ndjekësit, të cilët e kanë shpërndarë në rrjetet sociale, ku ka marrë reagime të shumta.