I “SHQYEN” BIKINIT/ Modelja shqiptare pozon nga plazhi dhe ka një “hall” (FOTO) – AlpeGossip
I “SHQYEN” BIKINIT/ Modelja shqiptare pozon nga plazhi dhe ka një “hall” (FOTO)

I “SHQYEN” BIKINIT/ Modelja shqiptare pozon nga plazhi dhe ka një “hall” (FOTO)

E ka zënë një ‘hall’.

Modelja shqiptare, Eliona Pitarka ka hedhur dy fotografi në Instagram ku shihet vetëm me të brendshme.

Në foto ajo dukej seksi, por, sipas saj, i është rritur barku pak.

“Se si dreqin ve kaq shume bark gjate veres une, se marr vesh ???? Une fundja maksimumi 8-9 vakte ne dite ha” janë fjalët që ua la fotove.

Sido që të jetë, me ca kile më shumë, apo, më pak, Eliona duket seksi.