FUSTANET ME PALA QË PO NA ÇMENDIN/ Vipe-t sapo na zbuluan “Must have-in” e pranverës (FOTO) – AlpeGossip
FUSTANET ME PALA QË PO NA ÇMENDIN/ Vipe-t sapo na zbuluan “Must have-in” e pranverës (FOTO)

FUSTANET ME PALA QË PO NA ÇMENDIN/ Vipe-t sapo na zbuluan “Must have-in” e pranverës (FOTO)

Fustanet me pala duken se nuk do të dalin asnjëherë  na moda edhe pse jemi në sezonin e  pranverës 2019  duhet të  bindemi se ky është modli më “Must have” i garderobës.

Nga javët e modës ne kuptuam se cilat janë modelet  më “In” dhe vip-et si gjithmonë nuk mund të rrinin pa provuar  trendin e  ri .

Nga  palat me  pika deri tek ato të gjatat janë disa nga modelet  që çmendën vip-et.

Nëse akoma nuk e keni një fustan të tillë mund  të frymëzoheni nga femrat më seksi të showbizit shqiptar.

Armina Mevlani

Orinda Huta

Kiara Tito

Alketa Vejsiu

Lori Hoxha

Agnesa Vuthaj

AlpeNews.al