Reperi i famshëm Cozman shtrohet në spital/ Ja gjendja e tij (FOTO) – AlpeGossip
Reperi i famshëm Cozman shtrohet në spital/ Ja gjendja e tij (FOTO)

Reperi i famshëm Cozman shtrohet në spital/ Ja gjendja e tij (FOTO)

Ai është shtrirë në spital dhe nuk ka treguar ndonjë detaj për sëmundjen.

Cozman duket se ka probleme me shëndetin.

Ai ka publikuar një fotografi ku shihet i shtrirë në spital, ndërsa nuk ka treguar se çfarë probleme ka.

Megjithatë, Cozman ka shkruar thjesht: “Jam rikthyer’, duke lënë të kuptohet se nuk është hera e parë që së fundi atij i duhet intervenim në shëndet.