Gjithmonë e grimuar dhe shumë stil, ja si duket Fifi ujë e sapun (FOTO) – AlpeGossip
Gjithmonë e grimuar dhe shumë stil, ja si duket Fifi ujë e sapun (FOTO)

Gjithmonë e grimuar dhe shumë stil, ja si duket Fifi ujë e sapun (FOTO)

Ajo është një prej artisteve që falë zërit dhe stilit të saj unik arriti të fitojë zemrat e publikut. Bëhet fjalë për këngëtaren Fifi, e cila në të gjitha daljet e saj është gjithmonë e grimuar dhe tërheq vëmendjen me karakterin e saj çapkën.

Sot Fifi ka postuar në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet tërësisht natyrale, me flokët e ç’rregullt, fytyrën e pagrimuar, ndërkohë që është duke pushuar buzë detit.

Kjo foto është pëlqyer shumë nga ndjekësit e këngëtares, të cilët e pëlqejnë shumë natyralitetin e saj.