DONI TË DUKENI TËRHEQËSE NË VERË? Sipas vajzave VIP këto janë veshjet që ju duhen (FOTOT) – AlpeGossip
DONI TË DUKENI TËRHEQËSE NË VERË? Sipas vajzave VIP këto janë veshjet që ju duhen (FOTOT)

DONI TË DUKENI TËRHEQËSE NË VERË? Sipas vajzave VIP këto janë veshjet që ju duhen (FOTOT)

Të jesh stil dhe të vishesh bukur në këtë periudhë që jetojmë ka shumë rëndësi, pasi veshjet më shumë në sy bien në rrjetet sociale.

Shpesh herë vajzat VIP bien  në sy me veshjet e tyre herë ekstravagande dhe herë sportive. Këtë herë dhe me ngrohjen e motit “Instagrami” i tyre është mbushur me veshje ekstravagande ku dhe linjat e tyre perfekte i bëjnë që ato që duken bukur.

Tani të themi është moda e bluzave dhe fustaneve që pjesën e barkut e kanë të gjithë jashtë dhe një detaj që bie në sy janë rripat e bluzave që ato lidhin pas barkut dhe kjo i bën të duken trend.

Alpegossip.al ju sjell veshjet që po fiksojnë së fundmi vajzat e showbizzit shqiptar.