U BË XHELOZE? Tea: Nuk ishte dasmë, ishte lojë e Luizit dhe Kiarës – AlpeGossip
U BË XHELOZE? Tea: Nuk ishte dasmë, ishte lojë e Luizit dhe Kiarës

U BË XHELOZE? Tea: Nuk ishte dasmë, ishte lojë e Luizit dhe Kiarës

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito dhuruan shumë emocione me dasmën e tyre, ku më në fund ndodhi edhe puthja që publiku priste. Por jo të gjithë banorët e shijuan dasmën e një ndër to ishte Tea Trifoni, e cila kishte bërë plan ta prishte gëzimin e çiftit, megjithatë hoqi dorë në momentin e fundit.

Pas dasmës, gjatë një bisede Xhonatani e pyeti Tean pse Altin Shira këndoi këngë lamtumire.

“Se nuk ishte dasmë. Nuk ishte dasmë! Ishte lojë”, u përgjigj ish-konkurrentja e “Për’puthen”.