SKANDALI/ Dalin FOTOT nudo të Meghan Markle që famlija mbretërore i mbante të fshehta – AlpeGossip
SKANDALI/ Dalin FOTOT nudo të Meghan Markle që famlija mbretërore i mbante të fshehta

SKANDALI/ Dalin FOTOT nudo të Meghan Markle që famlija mbretërore i mbante të fshehta

Së fundmi kanë dalë në media disa fotografi topless të Meghan Markle të cilat familja mbretërore është përpjekur t’i mbajë të fshehta.

Imazhet topless të princeshës së ardhshme, që janë marrë nga disa filmime me celular, janë botuar nga revista italiane OGGI dhe janë shpërndarë më pas në të gjithë botën.

“Herët ose vonë ata do të dilnin nga mjegulla e internetit.

Dhe ndoshta më mirë përpara martesës se pas, kur Meghan Markle të jetë Princeshë dhe një anëtare e familjes mbretërore”, shkruan revista italiane.