LEJLA-ja DHE NUANCAT E SAJ/ Njihuni me VIP-et shqiptare që si rezistuan dot kësaj ngjyre. Nga Elvana tek Miriami… (FOTO) – AlpeGossip
LEJLA-ja DHE NUANCAT E SAJ/ Njihuni me VIP-et shqiptare që si rezistuan dot kësaj ngjyre. Nga Elvana tek Miriami… (FOTO)

LEJLA-ja DHE NUANCAT E SAJ/ Njihuni me VIP-et shqiptare që si rezistuan dot kësaj ngjyre. Nga Elvana tek Miriami… (FOTO)

Ngjyrat janë kryefjala e kësaj vere. Mjafton në shikim i shpejtë në “Instagram” dhe kjo gjë kuptohet fare qartë.

Por mbi të gjithë ngjyrat duket se një trend për të famshmet tona ka qënë lejlaja dhe nuancat e saj.

Redaksia e AlpeNews.al ka përzgjedhur disa nga VIP-et të cilat nuk i kanë rezistuar dot ngjyrës lejla këtë verë:

Elvana Gjata

Jonida Maliqi

Agnesa Vuthaj

Kida

Orinda Huta

Jona Spahiu

Rita Ora

Miriam Cani