Të pasmet e Armina Mevlanit të super sulmuara, por këtë herë na befasoi – AlpeGossip
Të pasmet e Armina Mevlanit të super sulmuara, por këtë herë na befasoi

Të pasmet e Armina Mevlanit të super sulmuara, por këtë herë na befasoi

Armina Mevlani është një nga blogeret më të dashura dhe më të ndjekura jo vetëm në Shqipëri.
Shpesh herë ajo merr vëmendjen e medias rozë për pamjen e saj dhe aq më tepër kur pozon me bikini. Tashmë është sezoni i zhveshjeve të mëdha dhe Armian ka zgjedhur të japë disa sugjerime për trendet më të fundit.

Kujtojmë se bukuroshja shqiptare është mjaft e komentuar për gjoksin e saj të madh, po aq sa sulmohet për të pasmet e saj të cilat nuk janë ashtu siç i ‘do koha’.

Pavarësisht sulmeve Armina është mjaft e kënaqur me pamjene saj. Këtë herë ajo ka vënë në pah të pasmet e saj dhe për çudi nuk është sulmuar si më parë.