MARTOHET VILMA MASHI/ Zbulohen pamjet teksa ecën në altar (FOTO) – AlpeGossip
MARTOHET VILMA MASHI/ Zbulohen pamjet teksa ecën në altar (FOTO)

MARTOHET VILMA MASHI/ Zbulohen pamjet teksa ecën në altar (FOTO)

Moderatorja e njohur sportive e ‘Digitalb’, Vilma Masha ka kurorëzuar dashurinë e saj disa vjeçare ditën e sotme. Pamjet e para nga dasma i ka publikuar Ilda Bejleri, e cila ka nxjerrë një ‘InstaStory’ një video teksa Vilma ecën në altar krah të atit.

Ceremonia që ajo ka zgjedhur të bëjë është shumë e thjeshtë dhe është vendosur në taracën e Bashkisë së Tiranës. Mendohet se pas celebrimit do të zhvillohet edhe festa mes miqve dhe familjarëve më të afërt, por gjithçka pritet të mbetet private. Kujtojmë se partneri i Vilmës nuk është personazh publik dhe ajo ka zgjedhur ta ruajë privatësinë e tij.