Oriola Marashi bëri 2 gafa, njërën e tregon por tjetra i shpëton! Ja për çfarë bëhet fjalë (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi bëri 2 gafa, njërën e tregon por tjetra i shpëton! Ja për çfarë bëhet fjalë (FOTO)

Oriola Marashi bëri 2 gafa, njërën e tregon por tjetra i shpëton! Ja për çfarë bëhet fjalë (FOTO)

Pas postimit të fotos HOT, Oriola Marashi është vendosur në fokusin e rrjeteve sociale sidomos në Instagram, atje ku u bë ‘meme’ në shumë faqe të ndryshme. Ajo shihej në Barcelonë krah Endrit Mërtirit dhe me këtë rast ka bërë disa postime të ndryshme në Insta.
Një video ku shihej krah një burri të huaj, ajo po kërcente dhe po ironizonte ndjekësit e saj kur komentojnë në fotot e saj, por bën një gafë të vogël.
“Une kur lexoje komentet e juaja në fotot e mija”, shkruan Oriola dhe në postin pasardhës tregon se kishte bërë një gabim drejtshkrimor, pasi e kishte shkruar “mija” dhe më pas e rregulloi e bëri “mia”.
Mirëpo modelja ka harruar një gabim tjetër nuk thuhet “lexojë” por “lexoj”… Nejse Oriola e di vetë!