Vetë e ngacmoi! Dj Blunt fiksohet keq fare me Kejvinën, i thotë publikisht: Kam me ja hongër c*cën (FOTO) – AlpeGossip
Vetë e ngacmoi! Dj Blunt fiksohet keq fare me Kejvinën, i thotë publikisht: Kam me ja hongër c*cën (FOTO)

Vetë e ngacmoi! Dj Blunt fiksohet keq fare me Kejvinën, i thotë publikisht: Kam me ja hongër c*cën (FOTO)

Real 1 është është fiksuar me Era Istrefin, Dj Blunt ia ka vënë syrin Kejvinës!

Ata janë dy nga reperët më të vjetër shqiptarë të cilët prej vitesh kanë sjellë shumë hite, por kohët e fundit kanë pasur disa probleme me Ledrin dhe Gjikun.
Ishte Dj Blunt ai që filloi gjithçka përmes disa videove live në rrjetet sociale ku tha se hiti i tij i ri ishte diss ndaj Ledri Vulës dhe Gjikos, madje ai shau rëndë dhe këngëtaren Era Istrefi pasi tha “do ia ha c*cen Era Istrefit.

Para pak ditësh, reperët Dj Blunt dhe Real 1 ishin të ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ku nuk i kanë ndalur ironitë për reperët, por Ermali ftoi në studio Kejvinën e cila në emisionin kur ishte Gjiko ka thënë se Dj Blunt i pëlqente më shumë.

Pikërisht një video e momentin kur vjen Kejvina në studio është publikuar nga një faqe në Instagram, ku është bërë “tagg” dhe Dj Blunt i cili ka komentuar: “Ko me ja honger c*cën qasoj shaolin Kevinës, me stërrpik”.