“JETA KA BATICA DHE MËRZI”/ Urimi që i bën Gjiko vetes këtë vit është një mësim për të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
“JETA KA BATICA DHE MËRZI”/ Urimi që i bën Gjiko vetes këtë vit është një mësim për të gjithë (FOTO)

“JETA KA BATICA DHE MËRZI”/ Urimi që i bën Gjiko vetes këtë vit është një mësim për të gjithë (FOTO)

Reperi Gjiko sot feston ditëlindjen e tij dhe duket se ky vit e ka gjetur më të plotësuar se asnjëherë. Ai së bashku me partneren e tij Elitën, janë në pritje të fëmijës së parë. “Urime ditëlindja Gjiko, mos harro që jeta ka batica e zbatica, lumturi e mërzi, si të ka thënë gjyshi këtë jetë duhesh të mundohesh ta hash ti atë dhe jo ajo ty. Vazhdo noto si një peshkaqen i madh i bardhë”, shkruan reperi krahas fotos ku shfaqet në det me shishe shampanjë në dorë.

Duket se Gjiko ndihet më i motivuar se kurrë për shkak dhe të suksesit që e ka ndjekur këte vit që lamë pas në karrierën e tij, si një nga reperët më karizmatikë dhe të dashur për publikun.