Aurela Hoxha NDEZ rrjetin! Pozon me bikini dhe duket shumë SEKSI (FOTO) – AlpeGossip
Aurela Hoxha NDEZ rrjetin! Pozon me bikini dhe duket shumë SEKSI (FOTO)

Aurela Hoxha NDEZ rrjetin! Pozon me bikini dhe duket shumë SEKSI (FOTO)

Modelja shqiptare Aurela Hoxha është një prej më të lakuarat në median rozë.
Format e saj trupore kanë zgjuar gjithmonë vëmendjen si dhe sulmet për operacione plastike nuk kanë munguar ndaj saj.

Por ndërkohë ajo është duke shijuar ditët e xehta më së miri. Postimet e saj i ngjajnë një sfilade me bikini.

Të shumta janë dhe reagimet e fansave në rrjetet e saj sociale ku si gjithmonë veç atyre që e adhurojnë nuk kanë munguar dhe kritikat.