JO VETËM KOLEG POR EDHE KUNETËR/ Shihni Vipa-t që bënë krushqni: Nga Lori me Ledionin tek… – AlpeGossip
JO VETËM KOLEG POR EDHE KUNETËR/ Shihni Vipa-t që bënë krushqni: Nga Lori me Ledionin tek…

JO VETËM KOLEG POR EDHE KUNETËR/ Shihni Vipa-t që bënë krushqni: Nga Lori me Ledionin tek…

Ndodh në showbizin shqiptar që të kemi motër e vëllla por edhe kolegët (në bashkëpunime) që janë kthyer në kunetër janë raste që janë berë të shpeshta kohët e fundit.

Ata nuk e kanë fshehur lidhjen e tyre familjare duke bërë deklarata publikisht në dajlet televizive për raportet e ngushta.

Ne iu njohim me disa prej kunetërve më të famshëm në showbizin shqiptar.

Getoar Selimi dhe Luana Vjollca

Të dy ishin të famshëm përpara se të bëheshin kunetër. Getoari dhe Luana ndajnë me njëri-tjetrin pasionin për muzikën e madje pasi u bënë kunetër realizuan edhe bashkëpunimin e parë muzikor.

Aurela Gaçe dhe Gerta Mahmutaj

Bashkëshortët e dy këngëtareve përkatësisht Skerdi bashkëshorti i Aurelës dhe John i dashuri i Gertës janë vëllezër.

Marrëdhënia e dy kunatave duket dhe është shumë pozitive pasi ato shpesh nuk ngurrojnë ti shprehin njëra-tjetrës vlerësimin dhe dashurinë në Instagram.

Ledion Liço dhe Lori Hoxha

Do të ishte  historia e dashurisë e Sarës  me Ledionin, e cila fillimisht u mbajt e fshehtë por që bëri që lidhja mes Lorit dhe Ledionit të bëhej shumë e fortë.

Ndërkohë që ledjoni është zhdukur nga instagrami,Lori Hoxha publikon foto shpesh me kunatin duke treguar se ka një raport të ngushtë me moderatorin.

Xhensila Myrtezai dhe Ana Kallaku

Xhensilën e njohim të gjithë  ndërsa Anën kunatën e saj pavarësisht se punonte në televizion nuk e dinim se kush ishte. Pasi gazetarja  u zbulua se ishte motra e Bes Kallkut u vendos në qendër të mediave rozë.

Të dyja vajzat publikon fotome njera tjetrën dhe e shprehen dashurinë publikisht në daljet televizive, ku theksojnë se janë më shumë shoqe se kunata.

Robert Berisha dhe Era Istrefi

Ndryshe nga marrdhënia me Tunën Roberti me motrën e bashkëshortes ka një raport të ngushtë të ciolën e ka shprehur edhe në rrjetet sociale. Era dhe Roberti shihen shpesh në evente bashkë apo festat familjare.

 

/AlpeNews.al