Dy pika ujë! Gjendet sozia e aktorit turk Burak Ozçivit dhe janë identikë – AlpeGossip
Dy pika ujë! Gjendet sozia e aktorit turk Burak Ozçivit dhe janë identikë

Dy pika ujë! Gjendet sozia e aktorit turk Burak Ozçivit dhe janë identikë

Burak Ozçivit është një ndër aktorët më të dashur turk, i cili u bë i njohur në Shqipëri pas pjesëmarrjes në serialin “Dashuri e pafund”, në rolin e Kemal.

Mediat turke raportojnë se kanë zbuluar sozinë e aktorit dhe janë thuajse identik.

Madje, ata kanë të njëjtin emër. Bëhet fjalë për Burak Khan, i cili është futbollist në Turqi. Edhe futbollisti nuk është fare i panjohur në Turqi, pasi ka më shumë se 80 mijë ndjekës në profilin e tij në “Instagram”.

Pra edhe njëherë! Në foton e mëposhtme është Burak Ozçvit:

Dhe ky këtu, është Burak Khan:

Ngjashmëri e frikshme, apo jo?!