PA MBARUAR I DYTI/ Sara Hoxha paralajmëron nisjen e Big Brother VIP 3 – AlpeGossip
PA MBARUAR I DYTI/ Sara Hoxha paralajmëron nisjen e Big Brother VIP 3

PA MBARUAR I DYTI/ Sara Hoxha paralajmëron nisjen e Big Brother VIP 3

Vetëm dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe dhe e shumepritur e Big Brother VIP 2. Me këtë rast, producentja Sara Hoxha ka bërë një postim ku falenderon të gjithë ekipin e Top Channel për punën e palodhur gjatë këtyre muajve. Ndër të tjera ajo paralajmëron se Big Brother VIP 3 do nisë së shpejti.

Pa mbaruar BBV2, Sara Hoxha paralajmëron nisjen e Big Brother VIP 3

“Edhe dy dite na ndajne nga finalja e madhe e Big Brother VIP dhe kurorezimit te fituesit. Ky sezon ka qene po aq sfidues sa dhe i jashtezakonshem! Ekipi i Top Channel dhe unë personalisht do t’u jemi gjithmonë mirënjohës 36 njerëzve që u hodhën në këtë anije me ne dhe nuk u larguan kurrë, pavarësisht se sa i veshtire u bë deti. Megjithatë, u jam veçanërisht mirënjohëse qindra njerëzve që punuan pafund për t’u sjellë shqiptarëve një dritare hutimi nga realiteti i perditshem për mbi 4 muaj. Shijoni finalen dhe Big Brother 3 ju le takim së shpejti. nderkohe Top Channel ju shoqeron me programacionin e pasur”, shkruan Sara.