“E KE GJET LALI. SI I BËHET…”/ Bleona Qerreti i kthehet ndjekësit: Nuk e di si nuk kam një… (FOTO) – AlpeGossip
“E KE GJET LALI. SI I BËHET…”/ Bleona Qerreti i kthehet ndjekësit: Nuk e di si nuk kam një… (FOTO)

“E KE GJET LALI. SI I BËHET…”/ Bleona Qerreti i kthehet ndjekësit: Nuk e di si nuk kam një… (FOTO)

Bleona Qereti është një nga shqiptaret më të suksesshme e cila gëzon një famë ndërkombëtare.

Bukuroshja është një personazh shumë i dashur për publikun shqiptar dhe ajo njihet për karakterin e saj  të sinqertë dhe tepër moskokçarës.

Në profilin e saj në Instagram, Bleona ka postuar një foto ku duket tepër seksi e veshur teksa shfaqet e veshur ekstravagante si në të shumtën e rasteve.

Komentet pozitive në foton e saj nuk mungojnë,por ajo çka na ka tërhequr vëmendjen ishte një koment nga një ndjekës të cilit as Bleona nuk ja ka lënë pa ja kthyer.

Ndjekësi i “tërheq veshin” Bleonës për faktin se ajo dëshiron ti bëjë të gjitha dhe jo të qendrojë vetëm në profesionin e saj. Sipas tij, Bleona këtë gjë e bën për të tërhequr vëmendje.

Sigurisht, Bleona nuk ja ka lënë mangut duke i’a kthyer ashtu siç ajo di, me ironi!

Kjo nuk është as hera e parë që Bleona i kthehet një ndjekësi por jemi të sigurt që nuk do të jetë as e fundit, kështuqë kini kujdes kur kaloni nga seksioni i komenteve të Bleonës. /AlpeGossip.al