Enca nuk përmbahet më, shkon në kishë provokuese me dekoltenë e hapur (FOTO) - AlpeGossip
Enca nuk përmbahet më, shkon në kishë provokuese me dekoltenë e hapur (FOTO)

Enca nuk përmbahet më, shkon në kishë provokuese me dekoltenë e hapur (FOTO)

Një ndër vajzat më seksi të showbizit dhe shumë e komentuar në media e rrjete sociale është padyshim Enca e cila çdo ditë është në vëmendje. Sidomos këtë muaj kur pritet me padurim që ajo të publikojë këngën e saj më të re me titull “Dua”.

Sot Enca ka postuar një foto ku shfaqet në kishë e veshur me të zeza dhe dekoletenë e hapur.

“At kam nevojë të rrëfehem”, shkruan Enca krah fotos e cila ka ngjallur menjëherë reagimin e fansave të cilët nuk kishin si të mos komentonin veshjen që këngëtarja ka zgjedhur për në kishë.

Megjithatë ky është vetëm një imazh, shkëputur nga skenat e xhirimit të videoklipit të ri ku pjesë do të jetë edhe modeli me famë botërore Pierluigi Fracassi.