“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “NAMI” me liket, por Bora Zemani mban vendin e parë si asnjë herë tjetër (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “NAMI” me liket, por Bora Zemani mban vendin e parë si asnjë herë tjetër (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “NAMI” me liket, por Bora Zemani mban vendin e parë si asnjë herë tjetër (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Bora Zemani e cila ka postuar një foto me djali . Ajo ka marrë  57,953 like.


Klea Huta me 22,270 like

Luana Vjollca me 17,097 like

Alba Hoxha me 11,100 like

Donald Veshaj me 4,729 like