E trishtë/ Bashkëshortja e deputetit shqiptarë humb fëmijën në muajin e tretë të shtatzënisë – AlpeGossip
E trishtë/ Bashkëshortja e deputetit shqiptarë humb fëmijën në muajin e tretë të shtatzënisë

E trishtë/ Bashkëshortja e deputetit shqiptarë humb fëmijën në muajin e tretë të shtatzënisë

Në një intervistë për “Frontal”, deputeti Milaim Zeka ka treguar më shumë mbi incidentin e ndodhur 10 ditë më parë, por i publikuar në media ditën e djeshme.

Milaim Zeka tregoi se natën dy veta e kanë ndjekur me makinë. Zëdhënësi i policisë, Agron Borovci është shprehur se makina drejtohej nga një i mitur dhe nuk kishte patentë.

Mirëpo kjo ngjarje ka shqetësuar familjen e deputetit dhe “Frontal” ka mësuar se bashkëshortja e tij Edlira ka humbur fëmijën në muajin e tretë të shtatzënisë.

Kujtojmë që Milaimi do bëhej baba për herë të pestë. Ai ka dy vajza nga martesa me Edlirën dhe dy vajza nga martesa e parë.