Arjon Muça KAPET MAT me të dashurën në plazh! Shikoni si duket ajo (FOTO) – AlpeGossip
Arjon Muça KAPET MAT me të dashurën në plazh! Shikoni si duket ajo (FOTO)

Arjon Muça KAPET MAT me të dashurën në plazh! Shikoni si duket ajo (FOTO)

Që prej ndarjes nga bukuroshja e ekranit Viola Spiro, Arjon Muça duket se ka vendosur që lidhjet e tij të ardhshme të mos jenë më aq tq ekspozuara në media, ndaj dhe për të dashurën e re të moderatorit dihet fare pak.

Rrallëherë Arjoni ka postuar për të në rrjetet sociale, duke mos ia zbuluar kurrë fytyrën vajzës që i ka vjedhur zemrën.

Por duket se gjatë pushimeve në Jug të Shqipërisë, çifti nuk ka mundur dot të fshihet. “Iconstyle.al” ka mundur të fundmi të sigurojë një foto të tyre teksa relaksoheshin në bregdet.

Arjoni dhe partnerja e tij janë parë në shoqërinë e njëri-tjetritr dhe siç shihet në foton në fjalë, ata janë duke biseduar së bashku, të ulur në shezlong.