Pas deklaratës së Muç Nanos, Bora Zemani “vishet”. Komentuesit e kryqëzojnë: Po ti mi, o… (FOTO) – AlpeGossip
Pas deklaratës së Muç Nanos, Bora Zemani “vishet”. Komentuesit e kryqëzojnë: Po ti mi, o… (FOTO)

Pas deklaratës së Muç Nanos, Bora Zemani “vishet”. Komentuesit e kryqëzojnë: Po ti mi, o… (FOTO)

Pak ditë më parë Bora Zemani u përfshi në një koment të bërë nga Mustafa Nano, teksa ky i fundit shkruante për veshjen dhe paraqitjen e ekzagjeruar të gazetareve sportive.

Ndërkohë ditën e sotme Bora ka postuar një foto ku shihet e veshur me të zeza, duke mos ekspozuar shumë nga dekolteja e saj.

Këtë detaj e kanë vënë re edhe fansat të cilët me humor i kanë komentuar duke e lidhur me shkrimin e Mustafa Nanos.

“U vure në sedër nga Muç Nano dhe qenke mbuluar sot”, ishte një ndër komentet.