JONIDA MALIQI NDRYSHON TËRËSISHT LOOK/ Ja si duket këngëtarja (FOTO) – AlpeGossip
JONIDA MALIQI NDRYSHON TËRËSISHT LOOK/ Ja si duket këngëtarja (FOTO)

JONIDA MALIQI NDRYSHON TËRËSISHT LOOK/ Ja si duket këngëtarja (FOTO)

Jonida Maliqi nuk është vetëm një nga këngëtaret më të njohura në Shqipëri por edhe një nga vajzat më të komentuara në rrjetet sociale.

Ajo gjithashtu është frymëzuese për shumë vajza në lidhje me stilin e saj, për mënyrën e veçantë të të veshurit por edhe për ngjyrat e modelet e flokëve. Jonidës sic e keni vënë re edhe ju vetë i pëlqen shumë të eksplorojë modele të ndryshme flokësh.

Së fundmi ajo ka vendosur sërish të ndryshojë look. Pasi e pamë bionde me flokë të shkurtër, brune sërish, Jonida ka vendosur të presë flokët e saj shkurt dhe me baluke.

Jonida nuk e ka patur ndonjëherë këtë look e duke marrë parasysh stilin e saj “cassual”, sport por gjithnjë “in” themi se ky është ndër të paktat vajza që i shkon ky model.