PUBLIKON FOTO NUDO NË SHTËPI/ Kjo është 64 vjeçarja që po “çmend” meshkujt – AlpeGossip
PUBLIKON FOTO NUDO NË SHTËPI/ Kjo është 64 vjeçarja që po “çmend” meshkujt

PUBLIKON FOTO NUDO NË SHTËPI/ Kjo është 64 vjeçarja që po “çmend” meshkujt

Po flasim për Graciela Ines Casanova, 64-vjeçaren, e cila është gjithashtu moderatore dhe modele. Ajo shpërndau fotot të trupit të saj lakuriq në shtëpi në qytetin Villa Carlos Paz, duke i postuar në Twitter dhe Instagram.

Bashkangjitur fotove ajo shkruan: “Ky është rezultati i një jete të shëndetshme”. Megjithatë disa u treguan skeptikë për trupin e saj dhe madje kanë shprehur pakënaqësinë e tyre në foto.

“Silikonin dhe ndërhyrjet quan jetë të shëndetshme ti?”, ka qenë ky një ndër komentet e shumta.