Suprizon Dhurata Dora, na tregon sesi duket kohët e fundit (FOTO) – AlpeGossip
Suprizon Dhurata Dora, na tregon sesi duket kohët e fundit (FOTO)

Suprizon Dhurata Dora, na tregon sesi duket kohët e fundit (FOTO)

Dhurata Dora ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re.

Që nga koha kur edhe është ndarë nga i dashuri i saj, paraqitjet e saj janë dukshëm më të rralla, shkruan Indeksonline.

Ajo duket e bukur dhe kjo falë edhe përdorimit të produkteve të ndryshme të grimit.

Kujtojmë se Dora shquhet për potencën e saj vokale, dhe jo rastësisht është e pëlqyer në publik.