Miriam Çani bën NDRYSHIMIN drastik/ Pret flokët shkurt FARE dhe duket si… (FOTO) – AlpeGossip
Miriam Çani bën NDRYSHIMIN drastik/ Pret flokët shkurt FARE dhe duket si… (FOTO)

Miriam Çani bën NDRYSHIMIN drastik/ Pret flokët shkurt FARE dhe duket si… (FOTO)

Gjithmonë jemi mësuar ta shohim këngëtaren Mirian Cani me të njëjtën paraqitje, flokë të gjatë bjondë shoqëruar gjithmonë me ëmbëlsinë që e karakterizon.

Mirëpo Miriam na ka surprizuar me look-un e saj.. Edhe këngëtarja shqiptare ka përqafuar tendencën më të fundit të flokëve, ashtu siç të gjitha femrat e ekranit.

Në një foto të publikuar në profilin e saj në “Instagram”, Miriami tregon se ka guxuar sërisht, duke i shkurtuar flokët deri tek supet.