Nëse ju duhet një MOTIV për palestër, ja ku e keni Nora Istrefin me bikini (FOTO) – AlpeGossip
Nëse ju duhet një MOTIV për palestër, ja ku e keni Nora Istrefin me bikini (FOTO)

Nëse ju duhet një MOTIV për palestër, ja ku e keni Nora Istrefin me bikini (FOTO)

Po vjen vera dhe nëse ka diçka për të cilën shqetësohemi është fiziku jonë me rroba banje. Por keni ende kohë dhe nëse ju mungon motivi, sapo jua gjetëm.

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi, ka trupin që çdo femër do të dëshironte dhe këtë e kuptuam nga dy fotot e postuara në “Instagram”.

Ajo pozon e veshur me rroba banje të kuqe në Dubai, ku duket se po shijon pushimet.

Istrefi ndoshta ka zgjedhur që të relaksohet para sezonit të verës, gjatë së cilës është e angazhuar me koncerte.