Ermal Mamaqi i emocionuar flet për herë të parë për vajzën që erdhi në jetë – AlpeGossip
Ermal Mamaqi i emocionuar flet për herë të parë për vajzën që erdhi në jetë

Ermal Mamaqi i emocionuar flet për herë të parë për vajzën që erdhi në jetë

Pak ditë më parë Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bënë prindër për herë të dytë. Ami solli në jetë një vajzë të shëndetshme duke e bërë Joelin me vëlla.

Ditën e sotme Ermal Mamaqi e ka nisur “Xing me Ermalin” duke folur për herë të parë për vajzën që erdhi në jetë e duke i bërë një dedikim Amit që e bëri baba për herë të dytë.

“Këtë javë unë u bëra baba për herë të dytë. E dini si është të bëhesh prind për herë të dytë? Kur lind fëmija i parë, të shumëzojnë me zero, kur lind fëmija i dytë babai shkon me minus sepse të gjithë vëmendjen e merr mami. I thonë Bravo mamit, po babi nuk ekziston?

“Përtej shakave jam shumë i lumtur dhe falenderues Zotit. Jam me të vërtet i lumtur. Po i çoj një puthje bashkëshortes sime, Ami. Faleminderit që më bëre për herë të dytë njeriun më të lumtur në botë”, u shpreh Ermali.

“Goca ka 5 ditë që ka lindur, asnjë llaf s’i ka dalë lart e poshtë, për ndonjë çun. E kemi gocë të mirë”, përfundoi me humor moderatori.