GJËJA MË E BUKUR QË DO TË SHIHNI/ Kjo është parajsa e Lori Hoxhës (FOTO) – AlpeGossip
GJËJA MË E BUKUR QË DO TË SHIHNI/ Kjo është parajsa e Lori Hoxhës (FOTO)

GJËJA MË E BUKUR QË DO TË SHIHNI/ Kjo është parajsa e Lori Hoxhës (FOTO)

Ndërsa prej pak kohësh tregoi se është zhvendosur në Londër për të vijuar studimet, Lori Hoxha ka treguar se festat e fundvitit do t’i kalojë këtu.

Këtë fundjavë fashionistia shqiptare vendosi që të rikthehet, për të kaluar kohë me familjen dhe njerëzit e saj të dashur.

Ajo që i ka munguar më shumë duke se është nipi i saj London dhe që i ka kushtuar të gjithë vëmendjen e saj.

Lori publikoi një foto me atë që quan parajsë dhe duket se është një Krishtlindje në shtëpi. Me London në prehër, të dy shohin nga Pema e Krishtlindjeve, ndërsa në mbishkrimin e postimit shkruan:

“Si duket parajsa juaj?”.

Të gjithë ndjekësit e saj duket se janë në një mendje, pasi komentojnë se dhe për ta parajsa është e tillë.