“ASKUSH NUK MË NDIHMOI”/ Studentja përballet ashpër me biznesmenin pasi i preku të pasmet – AlpeGossip
“ASKUSH NUK MË NDIHMOI”/ Studentja përballet ashpër me biznesmenin pasi i preku të pasmet

“ASKUSH NUK MË NDIHMOI”/ Studentja përballet ashpër me biznesmenin pasi i preku të pasmet

Ky është momenti kur një studente kolumbiane përballet ashpër me një biznesmen dhe e akuzon atë për prekje të të pasmeve të saj në një tren.

Videoja ka filmuar studenten e quajtur Annie duke ndjekur sulmuesin e saj të dyshuar përmes stacionit qendror të Sidnejit në Australi gjatë një orari piku.

“Isha në tren dhe ai preku prapanicën time. Mendova se ishte diçka si një qese, por ishte dora e tij”, tha Annie përmes lotëve.

“Ai u largua dhe askush nuk më ndihmoi”.