PAMJE TË RËNDA/ Dhelprën e varin në koshin e mbeturinave (FOTO) – AlpeGossip
PAMJE TË RËNDA/ Dhelprën e varin në koshin e mbeturinave (FOTO)

PAMJE TË RËNDA/ Dhelprën e varin në koshin e mbeturinave (FOTO)

Një dhelpër është varur në koshin e mbeturinave.

Incidenti ka ndodhur në një rrugë në ishullin Evia në Greqi.

Kafsha e ngordhur u gjet nga banorë të zonës, të cilët nuk mund të besonin këtë sjellje ç’njerëzore.

Ata e liruan dhelprën e pafat nga teli me të cilin ishte varur dhe e groposën në një fushë ngjitur.