"PO KOPJON ORIOLA MARASHIN"/ Fansat i kthehen keq Trejsi Sejdinit (FOTO) - AlpeGossip
“PO KOPJON ORIOLA MARASHIN”/ Fansat i kthehen keq Trejsi Sejdinit (FOTO)

“PO KOPJON ORIOLA MARASHIN”/ Fansat i kthehen keq Trejsi Sejdinit (FOTO)

Trejsi Sejdini tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot që publikon në rrjete sociale dhe kështu ka ndodhur edhe me imazhet e fundit ku modelja shfaqet super yll.

E veshur vetëm me tëbrendshme dhe me një cigare në dorë, Trejsi pozon në një dhomë. Mirëpo në sy bien komentet e shumta të ndjekësve të cilët e akuzojnë Trejsin se kopjon Oriola Marashin me këto poza.

“Nuk ke asnje lidhje me oriolen sado qe perpiqesh”, i shkruan një ndjekës Trejsit. “Je tu kopju Oriola Marashin pak”, i shkruan një tjetër. Trejsi ka zgjedhur mos t’i përgjigjet këtyre komenteve.