"KA ME VRA KËTË MUAJ"/ Mozzik e paska planifikuar dhe e thotë publikisht (FOTO) - AlpeGossip
“KA ME VRA KËTË MUAJ”/ Mozzik e paska planifikuar dhe e thotë publikisht (FOTO)

“KA ME VRA KËTË MUAJ”/ Mozzik e paska planifikuar dhe e thotë publikisht (FOTO)

Mozzik është padiskutim një ndër reperat më të mirë shqiptarë edhe pse në një moshë shumë të re. Me këngët e tij që janë kthyer në hite, Mozzik ka gjeneruar shumë klikime, por edhe është bërë shumë i dashur për publikun. Reperi po kalon një romancë të bukur me partneren e tij Loredanën dhe siç duken të gjitha gjasat, ata do të bëhen shumë shpejt prindër.

Pas një mungese Mozzik i është kthyer sërish muzikës dhe ka bërë paralajmërimin “e frikshëm”

‘Lajmëroj hiphopin që ka me vra në këtë muaj dhe tjetrin në vazhdim’, shkroi ai duke lënë të kuptohet se këngët e tij do të godasin tregun muzikor shqiptar.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim.