“TALENTI I FSHEHUR I HERËS”/ Shihni si e pikturon ajo Rezartën (FOTO) – AlpeGossip
“TALENTI I FSHEHUR I HERËS”/ Shihni si e pikturon ajo Rezartën (FOTO)

“TALENTI I FSHEHUR I HERËS”/ Shihni si e pikturon ajo Rezartën (FOTO)

Pavarësisht se është vetëm 5 vjeçe, vajza e Rezarta Shkurtës është e talentuar në shumë fusha. Më parë e kemi parë të aktrojë dhe së fundmi Rezarta na ka njohur edhe me pasionin e Herës për pikturën. Rezarta ka publikuar në ‘Instagram’ një vizatim që siç duket vogëlushja e ka bërë posaçërisht për mamin e saj.

Këto janë hapat e parë të Herës, megjithatë ajo premton shumë për të ardhmen. Në fakt nuk është aspak çudi, sepse të gjithë kreativitetin e saj me siguri e ka të trashëguar nga mami Rezarta.